Українська Служба

Польська команда зі стрибків на лижах змагатиметься у вівторок на етапі Кубка світу в Ліллегаммері

14.03.2023 16:00
Ніхто не посів високого місця, але загального результату вистачило для допуску до стартів
 ,
Давид Кубацький, під час змаганьPAP/EPA/Terje Bendiksby

Поляки не найкращим чином, але все ж успішно пройшли кваліфікацію. Каміль Стох посів 6 місце, Давид Кубацький — 12, Павел Вонсек — 26, і ще троє — поза третім десятком. Але загального результату вистачило, аби отримати допуск до стартів. Виграв кваліфікацію лідер світової естафети норвежець Галвор Ґранеруд. Несподівано провалив кваліфікаційний виступ німець Андреас Велінґер, чим продемонстрував, що від несподіванок у спорті не застрахований жоден професіонал.

До речі, поляк Давид Кубацький здобув бронзову медаль на недільному етапі Кубка світу в Осло. Цікаво, що він посів третє місце у 33-й день свого народження.