Українська Служба

Польський баскетбольний клуб уперше в історії країни виграв Європейський кубок FIBA

27.04.2023 13:20
Спортсменів команди «Анвіл» з міста Влоцлавека привітав на своїй сторінці в соцмережі президент Польщі Анджей Дуда
   ,
Уболівальники баскетбольного клубу «Анвіл», Влоцлавек Mariochom, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Польський баскетбольний клуб «Анвіл» з міста Влоцлавека здобув історичний трофей — Кубок Європи FIBA. У фіналі поляки здолали французьку команду «Шоле Баскет». Фінал кубка складався з двох матчів. У першому, вдома, «Анвіл» здобув перемогу з рахунком 81:77. Друга гра відбувалася на виїзді, у Франції, і в ній польські спортсмени також виявилися сильнішими – 80:78. Це перший тріумф польського баскетболу в континентальних турнірах. Схожий шанс 20 років тому мали баскетболісти команди «Трефл» із Сопота. Але у фіналі вони, все ж, поступилися грецькому клубу «Аріс», з міста Салоніків. З історичною перемогою спортсменів з Влоцлавека привітав президент Польщі Анджей Дуда. Привітальний пост з’явився на його сторінці в соцмережі.