Поляки виграли європейську Лігу Чемпіонів з волейболу

22.05.2023 15:00
Уперше в історії у волейбольному єврокубку був польський фінал
     -
Волейболісти польського клубу «Група Азоти Кендзежин-Козле» святкують перемогу в Лізі ЧемпіонівPAP/Leszek Szymański

Волейболісти польського клубу «Група Азоти Кендзежин-Козле» стали переможцями європейської Ліги Чемпіонів. І у фіналі вони зійшлися з іншою польською командою — «Ястрембським Венглем». Це був перший польський фінал в історії волейбольної Ліги Чемпіонів.

До речі, «Група Азоти» виграла європейську першість втретє підряд. При цьому вони не змогли перемогти в польській Екстракласі, бо у вирішальних матчах поступилися клубові «Ястремб’є-Здруй». А от «Венгель» вийшов до фіналу Ліги Чемпіонів уперше в своїй історії. Раніше команді вдавалося посісти 3 місце в євротурнірі — це було 2014-го, майже 10 років тому.