Українська Служба

Полька Клаудія Бресь здобула «золото» зі спортивної стрільби. Українка Олена Костевич — третя

23.06.2023 12:15
У фіналі полька здолала представницю Франції Каміллу Єджеєвскі, котра посіла в результаті друге місце
 ,  ,  ,           2023
Камілла Єджеєвскі, Клаудія Бресь, Олена Костевич, призерки у спортивній стрільбі з пневматичного пістолета на Європейських іграх 2023 PAP/Sebastian Borowski

Польська спортсменка Клаудія Бресь здобула золоту медаль Європейських ігор зі спортивної стрільби з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Фінал змагань відбувся у Вроцлаві. Перемога стала для Клаудії чудовим подарунком на її 29-ий день народження, який вона святкувала саме того дня. У фіналі полька здолала представницю Франції Каміллу Єджеєвскі. А третє місце посіла українка Олена Костевич. У п'ятницю, 23 червня, відбудуться змагання зі стрільби з пневматичного пістолета серед змішаних пар, а також зі стрільби з карабіна — серед чоловіків і серед жінок.