Польські волейболісти впевнено перемогли Японію в Лізі Націй

11.07.2023 11:14
До цієї зустрічі японці в цьогорічному розіграші Ліги Націй програвали тільки раз – італійцям
     , 2012
Збірна Польщі з волейболу на змаганнях, 2012 рікPiotr Drabik, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Збірна Польщі з волейболу серед чоловіків здобула чергову перемогу на Філіппінах. У місті Пасаї поляки переграли Японію: рахунок за партіями виглядає дуже переконливо – 3:0. Зустріч відбулася в рамках цьогорічної інтерконтинентальної Ліги Націй.

Польська команда протягом змагань здобула вже 10-ту перемогу. Обидві збірні підійшли до гри дуже впевнено: вони вже забезпечили собі вихід до наступного раунду турніру. Але від результату залежало, хто матиме зручнішого суперника у чвертьфіналі. Разом з тим, поляки мають упевнено перемагати в кожному матчі, аби зберегти першу позицію у світовому рейтингу національних команд. Із цим завданням збірна Польщі впоралася, ще й стала другою командою, якій вдалося перемогти японців у цьогорічному розіграші Ліги Націй: до того Японія програла тільки Італії.

Тепер Польща гратиме у фінальній стадії змагань, що відбудеться в Ґданську з 19 по 23 липня.