Українська Служба

Історична перемога польок. Жіноча збірна з волейболу виграла медалі Ліги Націй

18.07.2023 11:37
У вирішальному матчі за 3 місце польські спортсменки здолали потужну команду США
Фото ілюстративнеpxhere.com CC0 Domena publiczna

Збірна Польщі з волейболу серед жінок здобула історичний для себе результат у Лізі Націй. Національна команда здобула бронзові медалі цього міжнародного турніру. У вирішальному матчі в американському місті Арлінгтоні польки здолали збірну США. Боротьба була запекла: рахунок за партіями  3:2. Після кожної виграної партії американки зрівнювали рахунок, і тільки у п’ятій, фінальній, частині, польська команда змогла вирвати остаточну перемогу.

Збірна Сполучених Штатів  потужний суперник у жіночому волейболі. Американки є триразовими переможницями Ліги Націй. Крім того, вони грали перед власною аудиторією і мали додаткову мотивацію. Два тижні тому збірна США здолала Польщу, під час матчу протягом групового турніру, який відбувся у Південній Кореї. Але тепер, у відповідальний момент, польки змогли взяти реванш.

У фінальному матчі жіночої волейбольної Ліги Націй зійшлися команди Китаю та Туреччини, представниці Туреччини перемогли та здобули золоті медалі.