Українська Служба

Польські футбольні клуби стартували у єврокубках у новому сезоні

28.07.2023 11:16
«Лех» із Познані та «Погонь» зі Щецина здобули перемогу, а от «Легія» з Варшави ледве уникла сенсаційної поразки
Гравці «Леха» з Познані святкують забитий голPAP/Jakub Kaczmarczyk

Польські футбольні клуби стартували у єврокубках в новому сезоні. Одразу три команди провели матчі в рамках Ліги конференцій  міжнародного турніру, який іде за престижністю слідом за Лігою чемпіонів та Лігою Європи. Польщу в ньому представляють «Легія» з Варшави, «Лех» із Познані та «Погонь» зі Щецина  команди, які минулого сезону посіли в Екстраклясі 2, 3 та 4 місця.

Варшавська «Легія» у Лізі конференцій провела стартовий матч у Казахстані з місцевою командою «Ордабаси». Поляки ледь не зазнали неочікуваної поразки: на початку другого тайму вже програвали 0:2, але буквально за 4 хвилини до кінця матчу змогли вирвати нічию. Рахунок — 2:2, і його можна вважати доволі вдалим як для виїзної гри.

Два інші польські клуби здобули перемогу. Познанський «Лех» на домашній арені виграв у литовського «Жальгіріса»  3:1. А «Погонь» зі Щецина здолала на виїзді ірландський «Лінфілд» з хокейним рахунком  5:2.

Ігри у відповідь мають відбутися за тиждень.