Українська Служба

Роберт Левандовський забив гол за «Барселону», але його команда програла

28.07.2023 14:00
«Барселона» втратила перемогу в матчі з «Арсеналом», а наступним її суперником стане принциповий конкурент — «Реал», Мадрид
 ,
Роберт Левандовський, під час матчу «Барселони» з лондонським «Арсеналом» у СШАPAP/EPA/ETIENNE LAURENT

Польська футбольна зірка, дворазовий володар Злотого м’яча, нападник Роберт Левандовський забив гол у товариському турне, що проходить у США. Там «Барселона», за яку виступає поляк, грала з англійським грандом, лондонським «Арсеналом». Левандовський відкрив рахунок у матчі вже на 7-й хвилині. Але навіть попри такий успіх, перемогти в цій грі в іспанській команді не судилося. Невластивий за кількістю голів рахунок — 3:5 — свідчить про безкомпромісну боротьбу, а також про перемогу «Арсеналу»: в першому таймі англійцям вдалося вирвати нічию, а в другій половині вони забили три сухі м’ячі.

Слід визнати, що «Барселона» Левандовського перебуває не в найкращій формі. Попередній матч проти італійського «Ювентуса» довелося скасувати через раптову вірусну хворобу в іспанській команді.

Наступним її суперником стане принциповий конкурент — мадридський «Реал». З ним «Барселона» гратиме в суботу, 29 липня, в Далласі.