Українська Служба

Українець Владислав Кочергін допоміг «Ракову» з Ченстохови перемогти в Лізі Чемпіонів

09.08.2023 20:34
Чемпіон Польщі здолав команду «Аріс» з міста Лімасола, що на Кіпрі
  ,
«Ракув» з Ченстохови, перед матчем Ліги чемпіонівPAP/Waldemar Deska

Чемпіон Польщі з футболу, «Ракув» з Ченстохови, провів відбірковий матч у Лізі Чемпіонів. На домашній арені поляки приймали чемпіона Кіпру, команду «Аріс» з міста Лімасола. Це була перша зустріч у третьому відбірковому раунді. Перед тим «Ракув» уже здолав «Флору» зі столиці Естонії Талліна та азербайджанський «Карабах». Кіпріоти ж у попередній стадії вибили білоруський клуб «БАТЕ». Польська команда теж ледь не втратила перемогу над «Арісом», хоч і відкрила рахунок уже на 7-й хвилині. Перший гол забив гравець збірної України Владислав Кочергін, який виступає за «Ракув». У другому таймі відрив вдалося подвоїти – з пенальті, але за 2 хвилини до фінального свистка кіпріоти примудрилися відіграти один м’яч. Підсумковий рахунок – 2:1. Матч-відповідь відбудеться на Кіпрі за тиждень.