Українська Служба

Меморіал Ваґнера у Кракові виграли волейболісти з Італії

21.08.2023 16:00
Збірна Польщі перемогла Францію, але поступилася перед тим словенцям і програла вирішальний матч італійцям
   ,     ,    2023
Збірна Польщі з волейболу, під час матчу з Італією, на Меморіалі Ваґнера 2023 PAP/Łukasz Gągulski

На Меморіальному турнірі Ваґнера польська збірна з волейболу перемогла французів. У матчі, який відбувся у Кракові, встановився остаточний рахунок за партіями — 3:1.

Перед тим поляки поступилися словенцям — 0:3. Також Словенія виграла у потужної команди Італії.

Але результат всього турніру визначився в неділю — попередня поразка не завадила італійцям виграти весь турнір. У вирішальній грі Італія зійшлася саме зі збірною Польщі. В цій зустрічі італійські спортсмени показали дуже високий відсоток реалізації атак і здобули перемогу з рахунком 3:1 за партіями.

Словенці того ж дня поступилися французам — 1:3.