Українська Служба

Збірні Польщі та України отримали суперників в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з волейболу

07.09.2023 12:40
Поляки вийшли до стадії плей-оф з першого місця в групі, вигравши всі матчі. Українці пробилися далі з великими проблемами
   ,        2023
Збірна Польщі з волейболу, під час матчу з Чорногорією на Євро 2023PAP/EPA/GEORGI LICOVSKI

Збірна Польщі з волейболу продовжує громити суперників на Чемпіонаті Європи серед чоловіків, що проходить у столиці Північної Македонії - у Скоп’є. Цього разу поляки перемогли команду Чорногорії, з розгромним рахунком 3:0 за партіями. При цьому в кожній окремій партії рахунок теж був максимально переконливим.

Це був останній матч  групової стадії чемпіонату, на якому Польща виступає в групі С. Суперниками польської команди, крім чорногорців, були: Данія, Нідерланди, Чехія та господарі турніру - Північна Македонія. Поляки посіли перше місце в групі, вигравши в усіх поєдинках. При цьому в усіх іграх вони програли суперникам лиш одну партію – в зустрічі з нідерландцями.

Далі Польща гратиме на Чемпіонаті Європи в 1/8 фіналу зі збірною Бельгії. Збірна Польщі залишається лідером у світовому волейбольному рейтингу.

До 1/8 фіналу, з великими проблемами, пробилася й збірна України. Її наступним суперником буде команда Португалії.