Українська Служба

Збірна Польщі з футболу здобула важливу перемогу. Двічі забив Лєвандовський

08.09.2023 12:22
Перед матчем з Фарерськими островами поляки мали серію невдач і перебували не в найкращому психологічному стані
 ,
Роберт Лєвандовський, після забитого голу в матчі з Фарерськими островамиPAP/Leszek Szymański

Збірна Польщі з футболу здобула жадану перемогу і зробила крок до подолання психологічної ями в колективі. Команда грала у Варшаві, на Національному стадіоні, з Фарерськими островами — суперником у групі Е відбіркового раунду Євро 2024. Перед тим Польща мала цілу низку невдалих результатів і посідала передостаннє місце в групі — саме Фарери були єдиною командою-суперницею, гіршою за показниками.

До матчу з Фарерами була прикута надзвичайно велика увага. Іноземний тренер поляків, португалець Фернанду Сантуш, обіцяв, що команда зможе подолати психологічні проблеми. Зробити це виявилося непросто. До середини другого тайму збірна Польщі не могла відкрити рахунок. Аж поки на 70 хвилині рефері не призначив пенальті у ворота Фарерських островів за гру рукою в карному майданчику. Удар реалізував капітан польської команди, дворазовий володар Золотого м’яча Роберт Лєвандовський. А вже за 7 хвилин до фінального свистка він же забив другий гол, з гри.

Лєвандовський у четвер провів уже 143-й матч за збірну своєї країни, і це є польським рекордом. При цьому він забив за національну команду вже 81 гол.

У матчі суперників Албанія та Чехія зіграли внічию, відтак Польща піднялась на одну позицію в групі: тепер команда йде третьою і зберігає, загалом, непогані шанси посісти 2-ге або 1-ше місце та напряму вийти до фінальної стадії Чемпіонату Європи. Від лідерів групи, чехів, Польщу відокремлює всього два очки, а попереду в команд ще чотири відбіркові матчі.

Наступну гру поляки проведуть у неділю, 10 вересня, на виїзді в Албанії. Початок мачту о 20:45 за варшавським часом.