Українська Служба

Збірна зірок двох клубів Саудівської Аравії програла «Парі Сен-Жермен»

20.01.2023 13:10
Дубль Криштіану Роналду не врятував збірну Ер-Ріяду від поразки французькому футбольному гранду
   -,             - XI
Футбольний арбітр Абдулрахман Аль-Джассім, Криштіану Роналду і Ліонель Мессі під час товариського матчу між об'єднаною командою «Ер-Ріяд XI» та «ПСЖ» PAP/EPA/EPA/STR

На стадіоні «Кінг Фахд» відбувся товариський матч, у якому взяли участь об’єднана команда «Ер-Ріяд XI»що складається з клубів «Аль-Наср» і «Аль-Хіляль», та французький «Парі Сен-Жермен».

Це був дебют Криштіану Роналду у складі аравійців. Офіційно він зможе виступити лише 22 січня у матчі «Аль-Насра» з «Аль-Іттіфаком». Зірковий португалець вже на третій хвилині першого тайму відзначився голом у ворота французького клубу, відреагувавши таким чином на гол Ліонеля Мессі. Крім того, Криштіану Роналду оформив дубль, зрівнявши рахунок після забитого голу Маркіньйоса. Проте об’єднана команда у другому таймі поступилася французькому гранду з мінімальним рахунком 4:5.

Нагадаємо, що Криштіану Роналду перейшов в аравійський «Аль-Наср» після чемпіонату світу, який наприкінці минулого року проходив у Катарі. До цього португальський футболіст виступав за англійський «Манчестер Юнайтед».