Українська Служба

«Шахтар» розгромно програв «Феєнорду» у матчі на полі клубу з Нідерландів

17.03.2023 12:30
Гірники втратили шанс продовжити змагатися за єврокубки у чвертьфіналі Ліги Європи УЄФА
      (1:0)      - 18     , , , 16  2023
Сантьяго Гіменес з «Феєнорду» святкує гол (1:0) у ворота «Шахтаря» під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА , Роттердам, Нідерланди, 16 березня 2023PAP/EPA/OLAF KRAAK

У Роттердамі на домашній арені «Феєнорду» «Де Кейп» відбувся матч–відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, який закінчився розгромною поразкою «Шахтаря» – 7:1. Цей підсумок, проте, не став антирекордом у бекграунді помаранчево-чорних. Був колись і гірший результат. А саме під час 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 11 березня 2015 року гірники програли мюнхенській «Баварії» з рахунком – 7:0.

Наразі ж донецький клуб не зміг вийти до чвертьфіналу. Натомість за підсумками двох поєдинків (перший з яких відбувся тиждень тому у Варшаві) «Феєнорд» пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи УЄФА.

Сьогодні, 17 березня, у швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування.