Euro 2024

Kibice wściekli na meczu Euro 2024. TVP Sport z wpadką

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2024 16:05
Nie wszyscy polscy kibice mogli się cieszyć pierwszym meczem reprezentacji na Euro 2024. Ci, którzy wybrali oglądanie spotkania piłkarskiego na stronie internetowej TVP Sport, poczuli się rozczarowani. Powód? Już na początku meczu przerwano transmisję. Stacja zabrała już głos.
Mecz Polska - Holandia
Mecz Polska - HolandiaFoto: PAP/Marcin Bielecki

Mecz reprezentacji Polski z Holandią można było śledzić na antenie Polskiego Radia:

Równo o godz. 15.00 rozpoczął się pierwszy mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. Polacy przegrali z Holandią 1:2. Spotkanie transmitowała m.in. strona internetowa TVP Sport.

Już na początku meczu transmisja została przerwana, o czym dali znać m.in. internauci. Problemy potwierdziła także stacja TVP Sport.

"Przepraszamy Was za problemy z początku meczu. Staramy się naprawić je, jak najszybciej możemy" - przekazano w komunikacie.

Do sprawy odniósł się także dyrektor TVP Sport Jakub Kwiatkowski.

Dyrektor TVP Sport przeprasza kibiców

"Ok. godz. 15.00 Telewizja Polska odnotowała atak DDOS przeprowadzony z adresów IP zlokalizowanych na terenie Polski. Po niecałej minucie zaczęliśmy działania przy współpracy z operatorami krajowymi, które doprowadziły do mitygacji ataku. Służby IT przywróciły usługi" - napisał Jakub Kwiatkowski.

Następnie dyrektor stacji przeprosił wszystkich kibiców, którzy nie mogli zobaczyć początku meczu Polski z Holandią.

Polacy na Euro 2024

Polska reprezentacja w piłce nożnej po raz piąty z rzędu walczy o tytuł mistrza Europy. Pierwszy mecz zaplanowano na 16 czerwca o godz. 15.

Następnie Polacy zmierzą się z Austrią. Mecz w piątek 21 czerwca o godz. 18. Ostatni mecz w fazie grupowej z kolei z Francją. Ten zaplanowano na wtorek 25 czerwca o godz. 18.

Potem zmierzą się z Austrią (21 czerwca, Berlin) >>> CZYTAJ WIĘCEJ

Mecz z Francją (25 czerwca, Dortmund) >>> CZYTAJ WIĘCEJ

Awans do 1/8 finału wywalczą po dwa zespoły z każdej grupy i cztery reprezentacje z trzecich miejsc.