Martin Ruszkiewicz 16.01.2014

Skoki narciarskie, Wisła: Stoch zajął 2. miejsce: wiedziałem, że dostanie mi się od trenera

Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i utrzymał pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Zwyciężył Niemiec Andreas Wellinger.
Polak Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w WiślePolak Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w WiślePAP/Grzegorz Momot
  • Z występu Klemensa Murańki, a także pozostałych zawodników zadowolony był trener reprezentacji Łukasz Kruczek, z którym rozmawiał Tomasz Zimoch (Polskie Radio Jedynka)
  • Relacja Tomasza Zimocha z konkursu Pucharu Świata w Wiśle - część 1. (Jedynka)
  • Relacja Tomasza Zimocha z konkursu Pucharu Świata w Wiśle - część 3.(Jedynka)
  • Tomasz Zimoch podsumowuje zawody w Wiśle (Jedynka)

12.05 - Klemens Murańka zwycięzcą kwalifikacji!

12.00 - trzech Polaków oddało przed chwilą skoki: Maciej Kot - 126 metrów, Jan Ziobro - 121,5 metra i Piotr Żyła - 119 metrów.

11.52 - 50. skoczków już wystartowało w kwalifikacjach. Najlepszy jak na razie Klemens Murańka.

11.48 - Jan Matura i Stefan Kraft skoczyli 131 metrów, ale Klemensa Murańki nie wyprzedzili.

11.46 - Krzysztof Biegun tylko 120,5 metra.

11.43 - Klemens Murańka zdeklasował rywali - 130,5 metra, pierwsze miejsce.

11.42 - Boyd-Clowes, Kubacki, Poppinger - tak wygląda póki co pierwsza trójka.

11.37 - bardzo dobry skok Dawida Kubackiego - 128,5 metra. Polak jest jednak drugi.

11.36 - MacKenzie Boyd-Clowes wyprzedza Zniszczoła.

11.30 - bardzo ciężko przeskoczyć Zniszczoła. Nie udało się to 29. skoczkom.

11.26 - Daniel-Andre Tande skacze 128 metrów i spycha Stefana Hulę na trzecią pozycję.

11.23 - mamy powody do zadowolenia. Pierwsza "20" już oddała swoje skoki, a na czele Aleksander Zniszczoł i Stefan Hula!

11.11 - dziesięciu skoczków za nami. Prowadzi Aleksander Zniszczoł.

11.06 - skoki oddało już pięciu Polaków: Jakub Wolny - 117,5 m, Bartłomiej Kłusek - 123 m, Stefan Hula - 130 m, Aleksander Zniszczoł - 128 m, Krzysztof Miętus 105,5 m.