Trójka
Agnieszka Szałowska 17.06.2012

Kibice stanęli na wysokości zadania

- Jako gospodarze jesteśmy pogodni i gościnni. Po wygranym meczu drużyna czeska podziękowała polskim kibicom, a czeski sektor skandował "Polska! Polska!". Teraz, po odpadnięciu naszej drużyny, mamy okazję pokazać, że od dawna jesteśmy Europejczykami - mówi Tomasz Gorazdowski w "TSM".
  • Z Tomaszem Adamkiem po zwycięskiej walce rozmawia Jan Pachlowski

Niestety nie było zwycięstwa, nie było nawet remisu, była porażka 0 do 1. Biało - czerwonym sił i pasji starczyło na 30 minut pierwszej połowy. Odpadliśmy z Euro 2012. Dalej z naszej grupy grają Czesi i sensacyjnie Grecy, którzy pokonali w Warszawie Rosjan 1:0. O Mistrzostwach Europy rozmawialiśmy z byłym prezesem PZPN Michałem Listkiewiczem, posłuchaliśmy także wypowiedzi trenera Franciszka Smudy i naszych piłkarzy - Marcina Wasilewskiego i Przemysława Tytonia, a także Kuby Błaszczykowskiego, który krytykował prezesa Grzegorza Latę.

Opinie zagranicznych dziennikarzy o Euro zebrał Adam Malecki.

Oczywiście było nie tylko o piłce - Tomasz Adamek po raz 46. w swojej zawodowej karierze zszedł z ringu jako zwycięzca. Nasz bokser po ciężkiej 12-to rundowej walce pokonał Amerykanina Eddiego Chambersa. Tuż po walce w hali Prudential Center w Newark z Tomaszem Adamkiem rozmawiał Jan Pachlowski.

Zapraszamy do wysłuchania wszystkich rozmów i komentarzy.

"Trzecia Strona Medalu" na antenie Trójki w każdą niedzielę między 17 a 19.