migrator migrator 21.01.2010

Podwójny sukces Radwańskiej w Australian Open

Agnieszka Radwańska nie zwalnia tempa. Polska tenisistka wygrała w czwartek dwa mecze w wielkoszlemowym Australian Open w turnieju singlowym oraz deblistek.

Agnieszka Radwańska nie zwalnia tempa. Polska tenisistka wygrała dzisiaj dwa mecze w wielkoszlemowym Australian Open w turnieju singlowym oraz deblistek.

Na początek, najwyżej rozstawiona polska tenisistka odprawiła w ekspresowym tempie Rosjankę Ałłę Kudriawcewą. Radwańska wygrała w dwóch setach 6:0, 6:2 a mecz trwał 71 minut. W kolejnej rundzie rywalką Radwańskiej Frencseca Schiavone. Będzie to czwarty pojedynek tych zawodniczek. Trzy poprzednie wygrała Włoszka, która do 1/16 finału awansowała po wygranej z Francuzką Julie Coin 6:3, 6:4.

Później przyszedł czas na grę deblową w której Agnieszka Radwańska wraz z Marią Kirilenko pokonały 6:0, 6:7 (4-7), 6:2 Rumunkę Soranę Cirsteę i Rosjankę Anastazję Pawliuczenkową. W 1/8 finału gry podwójnej kobiet rywalkami pary Radwańska i Kirilenko będą Brytyjka Elena Baltacha i Łotyszka Liga Dekmeijere.