migracja
migrator migrator 30.04.2010

Sensacja w ekstraklasie - Wisła przegrywa (Posłuchaj)

Wisła Kraków przegrała 0:1 z Korona Kielce. Jedyną bramkę strzelił już w 9. minucie Jacek Kiełb.

Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Jacek Kiełb (9).

Żółta kartka - Wisła Kraków: Radosław Sobolewski. Korona Kielce: Aleksandar Vukovic, Jacek Markiewicz, Michał Zieliński.

Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok). Widzów 4˙000

Wisła Kraków: Marcin Juszczyk - Pablo Alvarez, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Andraz Kirm (61. Wojciech Łobodziński), Radosław Sobolewski, Junior Diaz (46. Issa Ba), Patryk Małecki - Paweł Brożek, Rafał Boguski.

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Artur Jędrzejczyk, Hernani, Pavol Stano, Jacek Markiewicz - Łukasz Maliszewski (70. Dariusz Łatka), Aleksandar Vukovic, Cezary Wilk, Nikola Mijailovic - Krzysztof Gajtkowski (77. Michał Zieliński), Jacek Kiełb (79. Maciej Tataj).

Trener Wisły Henryk Kasperczak przyznał, że bardzo przeżywa te porażkę:

Henryk Kasperczak podkreślił, że jego zespół będzie musiał wygrać teraz wszystkie mecze do końca sezonu.

Bramkę w 10. minucie zdobył Jacek Kiełb, który jednak nie uważa się za bohatera tego spotkania:

Mimo porażki bramkarz Wisły Marcin Juszczyk wierzy, że jego zespół zdobędzie mistrzostwo Polski.

W drugim piatkowym meczu: PGE GKS Bełchatów - Cracovia Kraków 3:0 (2:0)