Paweł Klocek 17.04.2011

Gol Robaka w Turcji

Marcin Robak zdobył bramkę dla Konyasporu w wygranym 3:1 wyjazdowym meczu z Kayserisporem w lidze tureckiej. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 86. minucie otwierając wynik spotkania.
Gol Robaka w TurcjiGlow Images/East News

Obok Robaka w pierwszym składzie Konyasporu wyszedł bramkarz Marcin Pawełek. Obaj Polacy grali przez całe spotkanie i dostali po żółtej kartce.

Dzięki zwycięstwu Konyaspor opuścił ostatnie miejsce w tabeli, ale do bezpiecznej strefy traci aż 11 punktów. Do końca sezonu pozostało jeszcze 5 kolejek.

W niedzielę swój mecz rozegrał również Sivasspor, w którego barwach występuje Kamil Grosicki. Zespół Polaka zremisował u siebie z Kasimpasasporem 1:1, a były pomocnik Jagiellonii Białystok przebywał na boisku do 73. minuty.