PolskieRadio 24
Aneta Hołówek 15.06.2020

Ekstraklasa: kibic wbiegł na boisko podczas meczu Arka Gdynia - Wisła Kraków

Podczas rozgrywanego bez udziału kibiców meczu 30. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia a Wisłą Kraków, na boisku pojawił się... kibic.
  • Wszystkie mecze Ekstraklasy odbywają się bez udziału kibiców, wciąż obowiązuje zagrożenie epidemiczne, a piłkarze powinni być odizolowani od innych osób

Podczas meczu w Gdyni na murawie jednak pojawił się kibic, który przerwał grę w pierwszej połowie meczu z Wisłą. Fan miał kontakt z jednym z piłkarzy, Michałem Nalepą.

Ochrona szybko zareagowała na pojawienie się nieoczekiwanego gościa i usunęła go z boiska. Jak szybka będzie reakcja ligowych władz, dowiemy się lada moment. Arkę czeka kara za niewłaściwą ochronę obiektu i dopuszczenie do kontaktu piłkarzy z osobami z zewnątrz.

>>> TABELA EKSTRAKLASY

W niedzielę w Gdyni Arka zremisowała z Wisłą Kraków 0:0. Zdecydowanie bliżsi zwycięstwa byli jednak goście. Broniący się przed spadkiem gospodarze przerwali co prawda serię trzech porażek, ale do bezpiecznej lokaty, którą zajmują właśnie krakowianie, wciąż tracą sześć punktów.

<<< CZYTAJ WIĘCEJ >>> Ekstraklasa: koniec rundy zasadniczej. Sensacja w Zabrzu, przewaga Legii topnieje