PolskieRadio 24
Mateusz Brożyna 17.12.2020

Krychowiak kończy rok z golem i asystą. Lokomotiw przegrał w derbach Moskwy

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę i zaliczył asystę w przegranym meczu rosyjskiej Premier Liga. Jego Lokomotiw przegrał z FC Chimki 2:3 w derbach Moskwy.

Dla Lokomotiwu było to ważne spotkanie, gdyż zespół Grzegorza Krychowiak i Macieja Rybusa znajdował się w środku stawki i chciał zmniejszyć dystans do czołówki. W Rosji rozgrywana jest ostatnia kolejka w 2020 roku, a drużna z Moskwy spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Robert Lewandowski piłkarzem roku FIFA? W czwartek poznamy decyzję

Jednym z czołowych piłkarze Lokomotiwu był Krychowiak, który już po kwadransie gry otworzył wynik meczu, dając prowadzenie ekipie gości. Zespół Chimki doprowadził do wyrównania chwilę później, ale skuteczna gra Lokomotiwu jeszcze przed przerwą dała drugą bramkę, przy której asystował polski pomocnik.

W drugiej połowie to gospodarze okazali się skuteczni, strzelając drugiego gola. Gdy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, jeszcze w doliczonym czasie gry piłkarze Chimki przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Zarówno Krychowiak jak i Rybus zagrali cały mecz.