PolskieRadio24.pl
Jan Kosewski 14.04.2022

Liga Mistrzów: awantura po meczu Atletico - Manchester City. Interweniowała policja [WIDEO]

Atletico Madryt nie było w stanie odrobić straty w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Manchesterem City, remisując w rewanżu 0:0. Podczas meczu nie brakowało ostrych spięć pomiędzy zawodnikami. Jak się okazało, boiskowa awantura została przeniesiona do tunelu, gdzie musiała interweniować madrycka policja.

Atletico Madryt zremisowało z Manchesterem City w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem 1:0 Anglików, dlatego to "Obywatele" awansowali do półfinału rozgrywek.

Spotkanie zakończyła wielka awantura, z powodu której sędzia Daniel Siebert pokazał trzy żółte kartki, w tym jedną dla Felipe. Stoper Atletico miał już na koncie kartonik, dlatego musiał opuścić boisko kilka minut przed pozostałymi graczami.

Jak się później okazało, w tunelu doszło do "dogrywki". Obrońca madryckiej ekipy Sime Vrsaljko próbował sprowokować zawodników "Obywateli", rzucając w ich kierunku jakimś przedmiotem. Zaczepki szukał także Stefan Savić. Początkowo zawodników przytrzymywali koledzy z zespołu oraz członkowie sztabów. Nieco później to już nie wystarczyło i do akcji musiała wkroczyć policja.

W półfinale podopieczni Pepa Guardioli ponownie zmierzą się z madrycką drużyną - tym razem będzie to Real, który w ćwierćfinale wyeliminował Chelsea. W drugiej parze Liverpool zagra z czarnym koniem tegorocznych rozgrywek - Villarrealem. Czekają więc nas co najmniej cztery angielsko-hiszpańskie starcia, które przyniosą wiele emocji. Miejmy nadzieję, że już tylko na boisku.

Wyniki rewanżowych meczów ćwierćfinałowych piłkarskiej Ligi Mistrzów (* - awans):