migracja
migrator migrator 09.12.2009

Siatkówka: Skra Bełchatów wychodzi z kryzysu

Siatkarze Skry Bełchatów pokonali 3:0 serbski Radnicki Kragujevac w meczu 2. kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów.

Po ubiegłotygodniowym falstarcie - wyjazdowej porażce 2:3 z hiszpańskim CAI Teruel, kibice mistrzów Polski liczyli na pierwsze zwycięstwo w najważniejszych europejskich rozgrywkach klubowych. Fani zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie mieli powody do zadowolenia - Skra zagrała o wiele lepiej i pewnie pokonała rywali.

Pierwszego seta gospodarze meczu wygrali 25:20, nie dopuszczając do tego, by rywale choćby nawiązali walkę. W drugiej odsłonie mistrzowie Polski pokonali mistrzów Serbii 25:21. Trzeci set okazał się formalnością - bełchatowianie wygrali go także 25:21. Po dwóch meczach Skra ma na koncie jedno zwycięstwo. Liderem w grupie będzie zwycięzca meczu pomiędzy belgijskim Knack Randstad Roeselare i CAI Teruel.