Koncert Lata z Radiem w gwiazdorskiej obsadzie: Perfect, De Mono, Brathanki i Maciej Pol

Data publikacji: 09.08.2014 19:00
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 12:02
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Na koncercie w Krynicy Morskiej wystąpią Maciej Pol i zespoły: Perfect, Brathanki, De Mono
Na koncercie w Krynicy Morskiej wystąpią Maciej Pol i zespoły: Perfect, Brathanki, De Mono, Autor - Redakcja Lata z Radiem
Brathanki, De Mono i Perfect wystąpią w Krynicy Morskiej podczas niedzielnego koncertu Lata z Radiem. Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl!

W naszej letniej podróży przez Polskę byliśmy już w ponad 20 miastach, a to jeszcze nie koniec! Na koncertach Lata z Radiem grają w tym roku takie gwiazdy, jak: Hey, Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower, Kombi Łosowski, Afromental, Bracia, Agnieszka Chylińska czy Golec uOrkiestra.

LATO z RADIEM - trasa, audycje, gwiazdy, konkursy >>>

W niedzielę 10 sierpnia spotykamy się w Krynicy Morskiej, gdzie na scenie w Porcie Jachtowym zagrają  Brathanki, De Mono i Perfect, a to oznacza kolosalną dawkę energii i dobrą zabawę do późnych godzin nocnych.
Perfect: nasza muzyka to coś więcej niż rozrywka >>

Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Wcześniej, w czasie trwania audycji "Lato z Radiem" w godz. 10.00-13.00 dziennikarzy spotkać będzie można w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Żeromskiego 6 w Krynicy Morskiej.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczom polecamy nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" . Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak . Natomiast "Lato z Radiem pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl , poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - na bieżąco są zamieszczane w serwisie.

asz

W samo południe
W samo południe
cover
Odtwarzacz jest gotowy. Kliknij aby odtwarzać.