Kobieta o jeden kieliszek za daleko?

Data publikacji: 02.12.2012 20:00
Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 12:01
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
, Autor - Glow Images/East News

POSŁUCHAJ

Na audycję zaprasza Roman Czejarek

O uzależnieniu kobiet od alkoholu porozmawiamy w poniedziałkowych "Czterech porach roku”.

Gościem Pierwszego Programu Polskiego Radia będzie Karolina Kopocz z Fundacji Art of Living, która prowadzi nieodpłatne programy dla alkoholików. Jest też autorką tekstu “Opowieść o miłości, czyli jak piją kobiety”. Na pytania dotyczące problemu alkoholowego Polek odpowie też terapeuta uzależnień Robert Rutkowski.

W audycji porozmawiamy też z psychoterapeutą Piotrem Mosakiem, który podpowie jak odmówić i wytłumaczyć dziecku, że nie znajdzie pod choinką markowego prezentu. Jak porozmawiać o tym z dzieckiem, żeby nie czuło się pokrzywdzone i gorsze wśród maluchów, które mają markowe rzeczy?

W poniedziałkowe przedpołudnie zajmiemy się też tematem elektrośmieci. Co można oddawać i jak zorganizować przyjazd pracowników wywożących elektrośmieci z domu – opowie Anna Nowakowska z organizacji Ekostacja.

Na "Cztery pory roku” w poniedziałek od godz. 9 do 13 zaprasza Roman Czejarek

cover
Odtwarzacz jest gotowy. Kliknij aby odtwarzać.