"HAPI" - Sarsa po raz pierwszy nagrała piosenkę z inną wokalistką

Data publikacji: 14.10.2024 13:48
Ostatnia aktualizacja: 14.10.2024 14:13
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Sarsa
Sarsa, Autor - Krzysztof Świeżak/Polskie Radio
Po singlu "Jak w filmie" Sarsa znowu wraca do starych czasów. W tę nostalgiczną podróż wybrała się z Kathią.

"Ej! Kto chciałby wrócić ze mną do starych czasów, do wymieniania się karteczkami, siedzenia na trzepaku, do tajemniczych statusów na GG? Tęskno mi… Po singlu "Jak w filmie" znowu wracam do starych czasów" - napisała Sarsa.

Inspiracja soundami lat 90.

"Utwór "HAPI" inspirowany jest soundami lat 90. - Robin S i jej "Show Me Love" - czy nawet wczesnymi latami 2000 - piosenką Faithless i Dido "One Step Too Far" - wskazała artystka. 

W tę nostalgiczną podróż Sarsa nie wyruszyła sama, wybrała się w nią z Kathią. "Nieustannie szukam połączeń, które mnie ekscytują i poruszają. "HAPI" to mój pierwszy raz z kobietą - pierwszy raz w całej karierze crossuję się wykonawczo, w swoim numerze, z dziewczyną" - podkreśliła Sarsa. 


Zobacz także:



Sarsa

Sarsa (Marta Markiewicz) to urodzona w Słupsku w 1989 roku piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Z wykształcenia magister sztuki w zakresie sztuki muzycznej.

Jej debiutancki singiel, wydany w 2015 roku utwór "Naucz mnie", stał się wielkim hitem. W sumie ma na koncie pięć solowych albumów studyjnych: "Zapomnij mi" (2015), "Pióropusze" (2017), "Zakryj" (2019), "Runostany" (2022) i "*jestem marta" (2023).

Oprócz działalności solowej, jako Sarsa Music, prowadzi działalność produkcyjno-kompozytorską. Tworzyła i produkowała muzykę ilustracyjną do filmów oraz dla innych artystów.



mat. promocyjne/kk

Tak to bywało
Tak to bywało
cover
Odtwarzacz jest gotowy. Kliknij aby odtwarzać.