Bryan Ferry "Driving Me Wild". Posłuchaj!

Data publikacji: 31.03.2015 17:10
Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 18:22
Bryan Ferry
Bryan Ferry, Autor - Wikipedia CC2.0/Eva Rinaldi

POSŁUCHAJ

Bryan Ferry "Driving Me Wild"

Piosenki można było posłuchać na antenie Jedynki w środę 1 kwietnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z najnowszego albumu studyjnego tego brytyjskiego piosenkarza i kompozytora. Krążek nosi tytuł "Avonmore" i jest to czternasta płyta byłego wokalisty zespołu Roxy Music.
Artysta, który po opuszczeniu macierzystej formacji rozpoczął karierę solową, na "Avonmore" powraca do swojego klasycznego stylu.
Do współpracy nad nowym materiałem Ferry zaprosił takich muzyków jak: Johnny Marr (współzałożyciel, gitarzysta i kompozytor The Smiths), gitarzysta Nile Rogers, Marcus Miller (basista Milesa Davisa i Herbiego Hancocka).
Album składa się z ośmiu oryginalnych kompozycji oraz dwóch coverów: "Send in the Clowns" Stephena Sondheima "Johnny and Mary" Roberta Palmera.
materiały promocyjne Mystic/ag

Jedynka w drodze
Jedynka w drodze
cover
Odtwarzacz jest gotowy. Kliknij aby odtwarzać.