Wybieram Dwójkę 25 czerwca godz. 16:06

Wybieram Dwójkę 25 czerwca godz. 16:06
O Audycji
Tytuł Wybieram Dwójkę 2018/06/25 16:00
Prowadzący Piernik Justyna
Opis

W poniedziałkowym „Wybieram Dwójkę”: - o 16:30 rozmowa z Aleksandrą Gajecką-Antosiewicz z Centrum Współczesnej Muzyki Klawesynowej im. Elżbiety Chojnackiej; nasz gość opowie o zachowaniu spuścizny znakomitej klawesynistki, która zmarła w zeszłym roku. - po 16:45 Róża Światczyńska przybliży i zrecenzuje ostatnie koncerty Rafała Blechacza. - o 17:15 wysłuchamy relacji z otwarcia 10. odsłony Parku Rzeźby „Weneckie Biennale na Bródnie”. W ostatni weekend widzowie mogli odwiedzić ponad osiemdziesiąt miejsc, które wyłonione zostały podczas spacerów z lokalnymi ekspertami. - po 17:20 rozmowa na temat nowej wystawy „Kraków 1900” w Kamienicy Szołayskich Muzeum Narodowego w Krakowie. Ekspozycja jest opowieścią o mieście oraz o jego mieszkańcach. Poza tym przegląd prasy zagranicznej, „Wiadomości kulturalne” oraz „Puls świata”. Na audycję zaprasza Justyna Piernik. ?

Goście Agnieszka Gajecka-Antosiewicz
Playlista
Tagi
Playlista