| Opis |
W piątek w "Wybieram Dwójkę":
- o 16:30 rozmowa na temat Festiwalu "Dwa Teatry", którą poprowadzi Monika Zając. O repertuarze konkursowym opowie dyrektor Programu II Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.
- po 16:45 przybliżymy trzy nowe wystawy w krakowskim muzeum sztuki współczesnej MOCAK
- o 17:15 rozmowa na temat wchodzącego do kin filmie "Ava" - to pełnometrażowy reżyserski debiut Léi Mysius
- po 17:20 zaprosimy do Muzeum Współczesnego we Wrocławiu na wystawę "Nietota", która odwołuje się do ezoterycznego dzieła Tadeusza Micińskiego z 1910 roku, "Księgi tajemnej Tatr".
Poza tym przegląd prasy zagranicznej, "Wiadomości kulturalne" oraz "Puls świata". Na audycję zaprasza Justyna Piernik.
|