Wybieram Dwójkę 2 lipca godz. 16:07

Wybieram Dwójkę 2 lipca godz. 16:07
O Audycji
Tytuł Wybieram Dwójkę 2018/07/02 16:00
Prowadzący Kukla Jakub, Obertyn Tomasz
Opis

?W poniedziałek w „Wybieram Dwójkę”: - o 16:30 rozmowa z Pawłem Orskim, dyrektorem rozpoczynającego się „Festiwalu Muzyki Polskiej” w Krakowie. Wydarzenie or­ga­ni­zo­wa­ne jest od 2005 r. przez Sto­wa­rzy­sze­nie Mu­zy­ki Pol­skiej, po­wo­ła­ne przez gru­pę mu­zy­ko­lo­gów, me­ne­dże­rów kul­tu­ry i mi­ło­śni­ków mu­zy­ki. - po 16:45 wysłuchamy relacji Małgorzaty Szymankiewicz z kończącego się festiwalu „Dwa teatry” w Sopocie. - o 17:15 odwiedzimy wystawę „Jerozolima” Leona Tarasewicza, która prezentowana jest w Galerii Foksal. - a po 17:20 zapowiedź 5. Praskiego Lata Filmowego, czyli jednego z ciekawszych warszawskich przeglądów. Poza tym przegląd prasy zagranicznej, „Wiadomości kulturalne” oraz „Puls świata”. Na audycję zaprasza Tomasz Obertyn. ?

Goście Paweł Orski
Playlista
Tagi
Playlista