| Opis |
W czwartek w "Wybieram Dwójkę":
Nasz gość to reżyserka Kinga Dębka. Rozmowa o nowym spektaklu Teatru TV "Oscar dla Emily". To komedia o niemłodym i niespełnionym zawodowo małżeństwie aktorów z Hollywood. To także pierwszy spektakl telewizyjny w dorobku reżyserki. Początek rozmowy o 16:30.
Poza tym w programie:
- relacja z konferencji w Muzeum Narodowym w Warszawie, poświęconej wystawie prac graficznych Brueghla i Rembrandta, a także zapowiedź planów instytucji na 2020 rok.
- spotkania ze sztuką japońską w Gdańsku
- rozmowa z Marcusem Zusakiem, autorem “Glinianego mostu”
Ponadto wiadomości z zagranicy oraz "Puls świata". Na audycję zaprasza Jakub Kukla.
|