Sześć głosów, dwie sceny. Festiwal Monoteatr w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2025 16:30
Sześć kobiet, sześć monodramów, jeden festiwal. Jowita Budnik, Anna Januszewska, Irena Jun, Agnieszka Przepiórska, Julia Wyszyńska i Ewa Ziętek wystąpią podczas tegorocznej edycji Festiwalu Monoteatr, który od 2016 roku promuje sztukę teatru jednego aktora. Wydarzenie odbędzie się na scenach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Teatru w Oknie między 24 a 28 września. Z Dorotą Sentkowską i Marzenną Wiśniewską rozmawia Jakub Kukla
Audio
  • Sześć głosów, dwie sceny. Festiwal Monoteatr w Gdańsku. Z Dorotą Sentkowską i Marzenną Wiśniewską rozmawia Jakub Kukla