TYLKO U NAS: Męskie Granie znowu rusza w trasę!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
TYLKO U NAS: Męskie Granie znowu rusza w trasę!
Męskie Granie 2018Foto: mat. promocyjne

Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa i Żywiec – to miasta, które w tym roku odwiedzi trasa koncertowa Męskie Granie. Tegoroczna edycja wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a finałowy koncert zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu.

Męskie Granie to wyjątkowy projekt na kulturalnej mapie Polski, który nieustannie zaskakuje przełamywaniem konwencji i łączeniem stylów. Od blisko dziesięciu lat na scenie wydarzenia spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne muzyczne gatunki. To już dziewiąta edycja tej unikalnej trasy koncertowej.

Męskie Granie wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a następnie 21 lipca odwiedzi Katowice, 28 lipca Wrocław, 4 sierpnia Kraków, 11 sierpnia Gdynię, 18 sierpnia Warszawę, a finał trasy – zgodnie z tradycją – zabrzmi w Żywcu, 25 sierpnia.

 Przed nami dziewiąta edycja trasy Męskie Granie – mówi Maja Bucholc z Grupy Żywiec.  W tym roku po raz kolejny odwiedzimy aż siedem miast. Mamy nadzieję, że dobór artystów spotka się z dużym zainteresowaniem fanów dobrej, polskiej muzyki. Na żadnej ze scen nie zabraknie nieoczywistych interpretacji, artystycznych poszukiwań oraz dźwiękowych eksperymentów – a wszystko to w wykonaniu najbardziej utalentowanych muzyków. Dużym zaskoczeniem będzie prawdopodobnie także wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra, który niedługo poznamy – dodaje.


Meskie-Granie-2018_1200.jpg
Rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2018!

Szczegóły trasy, której sponsorem jest marka Żywiec, zostaną podane w późniejszym terminie. Więcej informacji na www.meskiegranie.pl.

Tego lata Męskie Granie zagra:

  • 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
  • 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
  • 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
  • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A
  • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
  • 18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa,
  • 25 sierpnia  Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Polecane