Polskie Radio
Section05

Lekkoatletyka

14. dzień IO. Natalia Kaczmarek z medalem!

Piątek to 14. dzień igrzysk olimpijskich. Natalia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal w biegu na 400 m na igrzyskach w Paryżu. Wcześniej śledziliśmy Biało-Czerwonych, którzy rywalizowali w kajakarstwie, jednak nie przełożyło się to na kolejny krążek dla naszego kraju.
Zobacz więcej na temat:  SPORT igrzyska olimpijskie Paryż 2024 Natalia Kaczmarek Bieg 400m kajakarstwo zapasy kolarstwo torowe Siedmiobój pięciobój nowoczesny Adrianna Sułek

Pechowa "13" w Paryżu. Polacy otarli się o medale

Za nami 13. dzień igrzysk olimpijskich w Paryżu. Kajakarki Karolina Naja, Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto zajęły 4. miejsce w finałowym wyścigu K-4 na dystansie 500 m. Szanse na medal stracił zapaśnik Arkadiusz Kułynycz, który w decydującym pojedynku przegrał z mistrzem olimpijskim.
Zobacz więcej na temat:  SPORT igrzyska olimpijskie Paryż 2024 kajakarstwo kolarstwo torowe zapasy żeglarstwo pięciobój nowoczesny Karolina Naja Anna Puławska