Polskie Radio
Section05

PlusLiga

PlusLiga: już 11 przypadków koronawirusa w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Klub ZAKSA S.A poinformował, że w rezultacie kolejnych przeprowadzonych testów RT-PCR na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 czterech członków drużyny otrzymało wynik pozytywny. Łącznie w związku z pozytywnymi wynikami testów w izolacji obecnie przebywa 11 członków naszego zespołu - napisano w komunikacie klubu siatkarskiej PlusLigi.
Zobacz więcej na temat:  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Siatkówka SPORT koronawirus Koronawirus w Polsce

PlusLiga: Andrea Anastasi wywołał skandal. Włoski trener zostanie ukarany?

W niedzielnym meczu PlusLigi siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa ulegli u siebie Aluronowi CMC Warcie Zawiercie 0:3, ponosząc już piątą porażkę w rozgrywkach. Po zakończeniu spotkania więcej niż o wyniku mówiono o zachowaniu trenera gospodarzy Andrei Anastasiego. Włoch podczas pierwszego seta w wulgarnych słowach zwrócił się do przyjmującego zawiercian Piotra Orczyka, za co później przeprosił.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Andrea Anastasi Projekt Warszawa

PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wolna od koronawirusa. Lider rozgrywek wraca na ligowe parkiety

Po okresie samoizolacji siatkarze Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tym tygodniu wznowili treningi, a już w najbliższy wtorek, 27 października wrócą na parkiety PlusLigi. - Cieszymy się, że po tej przerwie będziemy mieli okazję rozegrać mecz w Lubinie i miejmy nadzieję, że tych spotkań w kolejnych tygodniach będzie tylko więcej - przyznał Łukasz Kaczmarek.
Zobacz więcej na temat:  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Siatkówka koronawirus Koronawirus w Polsce SPORT