Polskie Radio
Section05
Puchar Polski

PUCHAR POLSKI Widzew zagra z Legią. Medialna bitwa w odwiecznej wojnie

Bitwę da się przetrwać dzięki sile, a można ją wygrać dzięki duchowi - czytamy w "Sztuce wojny" Sun Tzu. Kto będzie bardziej zdeterminowany w hicie Pucharu Polski? Wielkie emocje rozpoczęły się już po ogłoszeniu wyników losowania, a w mediach społecznościowych zawrzało dzięki mało fortunnemu wpisowi na oficjalnym koncie Legii.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Legia Warszawa Widzew Łódź Puchar Polski

PUCHAR POLSKI Klasyk po latach. Widzew i Legia znów rozpalą kibiców

W środę o 20.30 w Łodzi rozpocznie się hitowy mecz 1/16 Pucharu Polski. Widzew na własnym boisku zmierzy się z Legią Warszawa w meczu dwóch klubów, których rywalizacja w drugiej połowie lat 90. XX wieku rozpalała polskich kibiców. O awans do kolejnej rundy powalczą także m.in. Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa i Piast Gliwice.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Puchar Polski Legia Warszawa Widzew Łódź

PUCHAR POLSKI Widzew i Legia to więcej niż mecz. "Wiemy gdzie jesteśmy"

- Nie jesteśmy faworytem, ale postaramy zaprezentować się godnie i nie pęknąć przed Legią, bo jest to bardzo ważne dla naszych kibiców - podkreślił przed meczem z Legią Warszawa Marcin Kaczmarek, trener Widzewa Łódź. W środę "Widzewiacy", obecnie występujący w drugiej lidze, zagrają z "Wojskowymi" w 1/16 finału Pucharu Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Legia Warszawa Widzew Łódź Piłka nożna PZPN Puchar Polski

PUCHAR POLSKI Pucharowy hit w cieniu pseudokibiców. Niespodzianka w Łodzi

Zaledwie po trzech minutach meczu 1/32 piłkarskiego Pucharu Polski między Widzewem Łódź i Śląskiem Wrocław - sędzia przerwał spotkanie na dziesięć minut. Do akcji wkroczyła policja, która musiała interweniować na trybunie zajmowanej przez kibiców "Wojskowych". Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:0.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Widzew Łódź śląsk wrocław PZPN Piłka nożna Puchar Polski