EKSTRAKLASA Królestwo za napastnika. Kto będzie straszył wiosną?

Polska Ekstraklasa tej zimy znowu straciła kilku czołowych strzelców. Mimo to, zarówno ligowi weterani, jak i debiutanci, będą się starali wyróżnić na tle reszty. Komu z nich jest do tego najbliżej?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Legia Warszawa Lech Poznań Lechia Gdańsk Cracovia piast gliwice Pogoń Szczecin wisła kraków wisła płock Arka Gdynia górnik zabrze Zagłębie Lubin Raków Częstochowa łks łódź

EKSTRAKLASA Tajemniczy wirus zaatakował ligowców. Wielu ma już wolne

Ostatnia kolejka Ekstraklasy w 2019 roku wypada na okres przedświątecznych przygotowań. Część piłkarzy nie będzie musiała jednak dzielić przygotowań do meczu z weekendowymi porządkami, czy przyrządzaniem potraw. Aż 20 z nich nie zagra z powodu kartek. Czy nadal możemy mówić o przypadku?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Raków Częstochowa Lech Poznań łks łódź Arka Gdynia wisła kraków Lechia Gdańsk Korona Kielce

EKSTRAKLASA Raków znokautował Jagiellonię w ostatniej akcji meczu

Raków Częstochowa wygrał w Bełchatowie z Jagiellonią Białystok 2:1 (0:1) w meczu 17. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Goście wyszli na prowadzenie w 28. minucie, gdy podanie Jesusa Imaza zamienił na gola Bartosz Bida. W 65. minucie piłkę do swojej bramki skierował obrońca białostoczan Jakub Wójcicki. Zwycięskie trafienie dla drużyny trenera Marka Papszuna w piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy zanotował Sebastian Musiolik.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa SPORT Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa Piłka nożna