Izabella Dudziak i Karolina Rzepa w audycji "Co oglądać?"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2026 16:37
W piątek wieczorem podczas audycji "Co oglądać?" w studiu Czwórki pojawią się Izabella Dudziak i Karolina Rzepa, które wystąpiły w filmie "Nie ma duchów w mieszkaniu na Dobrej" w reżyserii Emi Buchwald.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

W najnowszym wydaniu audycji "Co oglądać?" Marcin Radomski zaprasza na rozmowę z Izabellą Dudziak i Karoliną Rzepą - aktorkami, które wspólnie wystąpiły w głośnym filmie "Nie ma duchów w mieszkaniu na Dobrej". Obie za rolę w tej produkcji zostały nominowane do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Laureatka lub laureat zostanie ogłoszony już 26 stycznia podczas gali w warszawskim kinie Iluzjon.



W audycji nie zabraknie również komentarza do ceremonii rozdania Złotych Globów. Kto pojawił się na czerwonym dywanie, kto zgarnął statuetki i co pojawiło się w przemowach Timothée Chalameta oraz Jessie Buckley?. Kto ma szansę na Oscary? Czy warto sięgnąć po drugi sezon serialu The Pitt? - To wszystko w piątek od godziny 18.00 na antenie Czwórki.

***

Na audycję z cyklu "Co oglądać?" w piątek (16.01) o godzinie 18.00 zaprasza Marcin Radomski

kajz

Czytaj także

Dlaczego polski widz nie chce oglądać rodzimych horrorów?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2025 17:39
Polskie kino od lat unika gatunku horroru, choć w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się twórcy próbujący przełamać ten schemat. Razem z Julią Miką, Bartoszem M. Kowalskim i Dawidem Torronem rozmawiamy o tym, dlaczego w Polsce tak trudno zrobić dobry film grozy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Martyna Byczkowska: lepiej nie żałować rzeczy, które się zrobiło

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2025 11:41
Drugiego dnia świąt gościnią Marcina Radomskiego była Martyna Byczkowska, aktorka znana z hitowego serialu "1670", filmu "LARP. Miłość, trolle i inne questy", a także musicalu "Północ Południe".
rozwiń zwiń