Darek Matyja o futbolu i polskich pięściarskich galach.
  • Darek Matyja o futbolu i polskich galach pięściarskich (Czwórka/Zmiennicy)
Mariusz Wach (L) podczas treningu
Mariusz Wach (L) podczas treninguFoto: PAP/EPA/MARCUS BRANDT

Po przerwie na mecze reprezentacji piłkarze powrócili na ligowe boiska. Mistrz Polski - Legia Warszawa wymęczył zwycięstwo z Lechią Gdańsk wygrywając 1:0. Zwycięskiego gola strzelił w 88. minucie Orlando Sa. Jutro Górnik zagra z Wisłą i jeśli zwycięży to obejmie prowadzenie w tabeli. Na razie liderem jest Legia.
A w środę Legia zagra w meczu Ligi Europy z Metalistem Charków. Po zwycięstwach 1:0 z Lokeren i Trabzonsporem teraz czekamy na trzeci sukces - jednak jest mały problem... Miroslav Radović i Tomasz Brzyski nie dokończyli piątkowego meczu z Lechią. Obaj zeszli z boiska z powodu urazów i pod znakiem zapytania stoi ich występ w Lidze Europy...
Polska żyje ostatnio galami pięściarskimi - wczoraj Dzierżoniów, dziś Nowy Dwór Mazowiecki, a w sobotę Częstochowa...
W Dzierżoniowie na ring powrócił Mariusz Wach. Ten sam, który dzielnie stawiał czoła Władimirowi Kliczce w listopadzie 2012 roku i wytrzymał z nim pełne 12 rund. Jak wypadł jego powrót?
Posłuchajcie dźwiękowej wersji Sportowego przeglądu dnia - zamieszczonego obok artykułu.

Zobacz więcej na temat: SPORT

Norbert Michalak o diecie rugbistów, bobslejach i dziwnych kontuzjach.

Norbert Michalak przybliżał tajniki japońskiej sztuki samoobrony - judo.