Hokeiści walczą "po męsku" o tytuł.
  • Hokeiści"po męsku" walczą o tytuł (Czwórka/Audycja nr1)
Milan Baranyk z GKS Tychy i Mateusz Wilusz z Ciarko PBS Bank
Milan Baranyk z GKS Tychy i Mateusz Wilusz z Ciarko PBS BankFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Walka o mistrzostwo Polski nabiera rumieńców - choć chyba lepiej byłoby użyć sformułowania nabiera... siniaków. Na placu boju (chodzi o lodowisko) pozostały 4 drużyny. W półfinałach gra się do 4 zwycięstw. W pierwszej parze półfinałowej GKS Jastrzębie prowadzi po czterech meczach z Podhalem Nowy Targ 3:1, a w drugiej parze Ciarko Sanok remisuje 2:2 z GKS-em Tychy. Ostatni mecz wygrany przez Tyszan 5:0 przerodził się w... bokserski ring. Z powodu bójek trzecia tercja trwała ponad godzinę, W sumie zawodnicy obu drużyn przesiedzieli na ławce kar 125 minut, a czeski hokeista zespołu z Sanoka - Luas Endal stracił cztery zęby pojednym z fauli.

M.in. o tym meczu możecie posłuchać w Porannym przeglądzie sportowym przygotowanym przez darka Matyję.