Ostatnia aktualizacja: 09.10.2016 10:00
Mecz Polska-Dania zakończył się zwycięstwem naszej reprezentacji 3:2.
Polska Dania 3:2
Polska Dania 3:2Foto: Darek Matyja

Kiedy 56 811 kibiców śpiewa hymn narodowy - to robi wrażenie. Nie tylko na naszych reprezentantach, ale przede wszystkim na rywalach.

I tak też było w sobotę wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po pierwszej połowie i dwóch golach Roberta Lewandowskiego Polska prowadziła z Danią 2:0. Po przerwie Lewandowski trafił po raz trzeci i wydawało się, że już nic złego naszej drużynie przytrafić się nie może. Jednak po chwili Kamil Glik ustrzelił "swojaka", a po kilku minutach było już tylko 3:2. Na szczęście nie powtórzyła się sytuacja z Kazachstanu, gdzie także porwadziliśmy do przerwy 2:0, by ostatecznie zremisować spotkanie. Tym razem Polska wygrała 3:2 i oby tak w kolejnych meczach kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji.

Posłuchajcie jak reagowali kibice na Stadionie Narodowym na najważniejsze momenty spotkania - w załączonym pliku dźwiękowym.

W niedzielę o 15:00 na stadionie warszawskiej Polonii mecz charytatywny dla Rafała Kośca.

Popołudniowy przegląd sportowy - 7 października 2016.

Sportowe podsumowanie dnia - 8 października 2016.