Ostatnia aktualizacja: 11.11.2017 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 11 listopada 2017
Koszykówka
KoszykówkaFoto: Darek Matyja

Polskie koszykarki źle rozpoczęły eliminacje do Eurbasketu, który w 2019 roku odbędzie się w Serbii i na Łotwie. W Wałbrzychu podopieczne Arkadiusza Rusina przegrały z Białorusią 62:70. Następny mecz "Biało-czerwone" rozegrają 15 listopada na wyjeździe z Turcją. Oprócz Białorusinek i Turczynek, grupowymi rywalkami Polek będą też Estonki. Do turnieju finałowego zakwalifikują się zwyciężczynie grup i sześć najlepszych ekip z drugich miejsc.

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w biegu na 5 km techniką klasyczną podczas zawodów Pucharu FIS w biegach narciarskich w Muonio. To drugie podium dla Polki w ciągu dwóch dni. W piątek Justyna także była trzecia w sprincie "klasykiem".

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Popołudniowy przegląd sportowy - 10 listopada 2017.

Niemal 15 tysięcy uczestników wzięło udział w 29. Biegu Niepodległości. Impreza to jeden z elementów stołecznych obchodów Święta Niepodległości.

Master Pharm Budowlani Łódź wygrali 16:3 z Ogniwem Sopot w finale Ekstraligi rugby. Łódzka drużyna zdobyła swój siódmy w historii tytuł mistrzowski.