Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 22:10
Sportowe podsumowanie dnia - 21 stycznia 2018.
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Maciej Kot
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Maciej KotFoto: Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński-skijumping.pl/CC-BY-SA-3.0

Drużyna polskich skoczków zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach świata w lotach narciarskich. To pierwszy polski medal w drużynówce, a trzeci ogółem w imprezie tej rangi. Nasi skakali w składzie: Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

Kolarz torowy Mateusz Rudyk triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sprincie. W kończących cykl zawodach w Mińsku Polak zajął czwarte miejsce, ale to wystarczyło, żeby obronić pierwszą pozycję.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji sportowego podsumowania dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Robert Grzędowski

Sportowy konkurs w "Strefie sportu" - narciarskie karnety za rymowanki.

Magdalena Warakomska potwierdziła dobrą formę przed Igrzyskami Olimpijskimi w Pjongczangu. Została mistrzynią Polski w short tracku na 1500 oraz na 500 metrów. Wcześniej o ponad 3 sekundy pobiła własny rekord Polski na 1500 metrów.

Sportowe podsumowanie dnia - 20 stycznia 2018.