Ostatnia aktualizacja: 01.08.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 1 sierpnia 2018.
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Wikimedia Commons/Tsutomu Takasu/Cc-BY-2.0

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe ze Spartakiem Trnawa 1:0 w rewanżowym meczu 2. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do następnej rundy eliminacji, po zwycięstwie 2:0 w pierwszym spotkaniu, awansował jednak Mistrz Słowacji. Wczoraj gola w 63. minucie zdobył Hiszpan Iñaki Astiz. Zespół z Warszawy kończył mecz w dziewiątkę, czerwone kartki zobaczyli jeszcze w pierwszej połowie Marko Vesović i pod koniec spotkania Domagoj Antolić. Legionistom pozostała teraz walka w III rundzie eliminacji Ligi Europy.

Kamil Majchrzak i Wojciech Marek odpadli w pierwszej rundzie tenisowego challengera ATP Sopot Open. Majchrzak przegrał z Argentyńczykiem Pedro Cachin 6:7, 1:6, a Marka pokonał Daniel Gimeno-Traver - było 7:5, 6:4 dla Hiszpana. Wcześniej awans do II rundy zapewnili sobie Paweł Ciaś i Daniel Michalski. W walce o ćwierćfinał Ciaś zagra z Niemcem Oscarem Otte, a Michalski z pogromcą Wojtka Marka, Gimeno-Traverem.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Popołudniowy przegląd sportowy - 30 lipca 2018.

Poranny przegląd sportowy - 31 lipca 2018.