Ostatnia aktualizacja: 25.10.2018 07:55
Poranny przegląd sportowy - 25 paźziernika 2018.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Darek Matyja

Siatkarze PGE Skry Bełchatów, którzy w rozgrywkach ligowych stracili już kilka punktów, we wczorajszym Superpucharze z Treflem Gdańsk nie dali przeciwnikom ugrać ani jednego seta.
Bełchatowianie pewnie zwyciężyli we wszystkich trzech partiach do 17, 20 i 20.
W sobotę bardzo męczyli się z tym samym Treflem wygrywając w Bełchatowie 3:2.

Piłkarze ręczni udanie rozpoczęli kwalifikacje mistrzostw Europy 2020 - od rozgromienia reprezentacji Kosowa. W Ostrowcu Świętokrzyskim wygrali 37:13.
W drugim meczu naszej grupy kwalifikacyjnej Niemcy wygrali 37:21 z Izraelem.  Właśnie z Izraelem Polacy zmierzą się już w niedzielę w kolejnym - tym razem wyjazdowym spotkaniu.

Wczoraj rozegrano 8 spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów, w których padło 24 gole.

Wynikami po 4:0 zakończyły się mecze Borussii Dortmund z Atletico Madryt (cały mecz w Borussii rozegrał Łukasz Piszczek) oraz Liverpoolu z Crveną Zvezdą, natomiast Barcelona bez kontuzjowanego Leo Messiego pokonała 2:0 Inter Mediolan.
PSG tylko zremisowało z Napoli 2:2, a w drugiej połowie we włoskim klubie pojawili się Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.