Finał w Chinach nie dla Kamila Majchrzaka

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 12:00
Kamil Majchrzak przegrał z Hindusem Prajneshem Gunneswaranem (6:7, 7:6, 4:6) w półfinale turnieju ATP Challenger w chińskim Anning.
Kamil Majchrzak
Kamil MajchrzakFoto: Robert Grzędowski

W drodze do półfinału turnieju w An-ning Kamil Majchrzak wygrał bez straty seta trzy mecze: z Australijczykiem Maverickiem Banesem (6:4, 6:1), Francuzem Maximem Janvierem (6:3, 6:4) oraz Hindusem Ramkumarem Ramanathanem (6:1, 7:6).

W meczu o finał tenisista z Piotrkowa Trybunalskiego rywalizował z Prajneshem Gunneswaranem. Pojedynek był wyrównany, zwłaszcza w dwóch pierwszych setach zakończonych tie-breakami. Trzecią partię lepiej zaczął jednak Hindus, a później utrzymał przewagę do końca meczu. Ostateczny wynik to 6:7, 7:6, 4:6.

Posłuchajcie, co po turnieju w Anning powiedział Czwórce Kamil Majchrzak. Jego wypowiedź w załączonym fragmencie Wiadomości.