Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 08:01
Poranny przegląd sportowy - 7 sierpnia 2019.
Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz Foto: foter.com/si.robi

Iga Świątek jest w II rundzie turnieju tenisistek w Toronto. Pierwszą rywalką 18-letniej Polki była Ajla Tomljanović. Przy prowadzeniu polskiej zawodniczki 4:1 w I secie Australijka poddała mecz. W kolejnej rundzie rywalką debiutującej w Toronto Świątek będzie Dunka Karolina Woźniacka.
Z kolei Hubert Hurkacz na inaugurację turnieju w Toronto pokonał w dwóch setach Amerykanina Taylora Fritza i teraz przyjdzie zmierzyć się Polakowi z Grekiem Stefanosem Tsitsipasem.

Radosław Sobolewski został zaprezentowany jako trener Wisły Płock. Podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia. Były piłkarz m.in. Wisły Kraków i reprezentacji Polski zastąpił na tym stanowisku Leszka Ojrzyńskiego, który klub opuścił z powodów osobistych. Piłkarze Wisły Płock bardzo źle zaczęli sezon; w 3 meczach wywalczyli tylko punkt i klub zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.