Robert Baran ze srebrem mistrzostw Europy

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2020 22:30
Sportowe podsumowanie dnia - 16 lutego 2020.
Zapasy
ZapasyFoto: Darek Matyja

Robert Baran zdobył srebrny medal mistrzostw Europy w zapasach, które w niedzielę zakończyły się w Rzymie. Reprezentant Polski przegrał w finale kategorii do 125 kg w stylu wolnym z trzykrotnym mistrzem Świata, gruzinem Geno Petriashvilim.

Magda Linette wygrała turniej WTA w Tajlandii. Na korcie w Hua Hin w finale pokonała Szwajcarkę Leonie Küng 6:3, 6:2.

Kamila Stormowska zajęła trzecie miejsce na dystansie 500 m podczas zawodów Pucharu Świata w short tracku w Dordrechcie. W półfinale odpadła Natalia Maliszewska.

Kamil Stoch zajął czwarte miejsce w niedzielnym konkursie skoków na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Jan Błachowicz wygrał przez nokaut z Coreyem Andersonem podczas gali UFC w Rio Rancho.

Kamil Stoch zajął czwarte miejsce w konkursie lotów narciarskich w austriackim Bad Mitterndorf.