Lech przegrał... wygrany mecz

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 08:01
Piłkarze z Poznania przegrali w Lidze Europy na wyjeździe z belgijskim Standardem Liege 1:2.
Liga Europy
Liga Europy Foto: shutterstock.com/Ververidis Vasilis

Piłkarze Lecha Poznań przegrali na wyjeździe z belgijskim Standardem Liege 1:2 w meczu czwartej kolejki Ligi Europy. Do przerwy był bezbramkowy remis, a od końca pierwszej części ,eczu Lech grał z przewagą jednego zawodnika.
W 60. minucie nasz zespól wyszedł na prowadzenie po strzale Mikaela Ishaka, ale już 3 minuty później Standard wyrównał. w 74. minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Djordje Crnomarkovic i siły się wyrównały. W doliczonym czasie gry Lech stracił drugiego gola i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

W innym meczu naszej grupy Rangers zremisowali z Benficą 2:2.

W kolejnym spotkaniu 3 grudnia wicemistrzowie Polski zmierzą się w Lizbonie z Benficą.

Więcej informacji sportowych w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Norberta Michalaka.